2% Ďakujeme


Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti (formát .pdf)
Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti - formát .pdf

VYHLÁSENIE o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane (formát .pdf)
VYHLÁSENIE o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane - formát .pdf

2% z dane pre Občianske združenie ZANZIBAR

Milí naši priaznivci, návštevníci, milí rodičia,

Občianske združenie ZANZIBAR vzniklo v máji roku 2014 s cieľom vytvoriť priestor pre mamičky na materskej/rodičovskej dovolenke, aby sa mohli stretávať, zdieľať svoje názory, pocity.

Detičkám vo veku 1,5 - 5 rokov vytvoriť priestor, kde majú pocit istoty a bezpečia ako by boli doma vo vlastnej izbičke s množstvom krásnych hračiek. Priestor, kde môžu rozvíjať svoje zručnosti a vedomosti prostredníctvom Montessori pomôcok a taktiež posúvať hranice svojej tvorivosti v rámci Tvorivých dielničiek.

Občianske združenie má ešte veľa plánov, ktoré by chcelo v nasledujúcom období zrealizovať. Preto by sme vás chceli poprosiť, ak by ste mohli podporiť naše aktivity poukázaním 2% z Vašich daní. Budeme sa snažiť priniesť pre Vás a Vaše detičky len to najlepšie.

Poukázané prostriedky použijeme na nákup nových hračiek, na nákup kvalitného, tvorivého materiálu, na organizovanie detských akcií a neposlednom rade na nákup kníh a mnohých ďalších vecí, ktoré sú vymedzené Stanovami občianskeho združenia.

V roku 2016 sa nám vďaka vašim 2% daní podarilo zrealizovať zastrešenie pred vstupom, aby mamičky mohli bez obáv pred dažďom a zlými poveternostými podmienkami ponechať svoje kočíky pred detským kútikom. Veľmi si to vážime a ďakujeme Vám.

V roku 2017 sme z týchto prostriedkov zakúpili novú detskú kuchynku, kočík pre bábiky, kresielka pre detičky a vytvorili sme lego stolík na skladanie stavieb z lega.

V roku 2018 sme zakúpili nové autíčka a vláčiky pre chlapcov a pre dievčatká nové bábiky. Kúpili sme aj veľa papierenského materiálu na tvorenie v rámci tvorivých dielničiek.

Našim plánom však nie je koniec. Preto by sme vás opäť aj v roku 2019 chceli poprosiť o poukázanie 2% z Vašich daní.

Za Vašu podporu Vám vopred ďakujeme.
-------------------------------------------------------------------------------
Údaje o príjimateľovi:
Obchodné meno (názov): Občianske združenie ZANZIBAR
sídlo-Ulica: Okružná Súpisné/orientačné číslo: 4955/28
903 01 Senec

Identifikačné číslo organizácie: 42 362 709
Právna forma: občianske združenie