Náš priestor

Milé mamičky,

Priestor, v ktorom sa nachádza detský kútik Sunsibar bol ošetrený pomocou metódy Diamond Dowsing. Diamond Dowsing je jedinečný systém prútikárstva, ktorý vytvorila Marie Diamond a ktorý očistí dom, kanceláriu alebo pracovisko  od geopatogénnych stresových zón, rušivých línií či negatívnych energetických vírov.

Magnetické pole Zeme neodmysliteľne vplýva na náš úspech, zdravie, medziľudské vzťahy buď v pozitívnom alebo negatívnom zmysle. Preto je dôležité, aby energia nášho domova či pracoviska bola silná a posilňovala a podporovala nás a našu rodinu. To sa docieli zneutralizovaním stresových línií a vytvorením posilňujúcej energie domova.

Priestor detského kútika bol pozdvihnutý na energetickú hladinu +30 a viac, čo pre nás vytvorí podporujúce pracovné prostredie, ktoré nám pomôže ľahšie manifestovať naše ciele a kde sa budeme my všetci cítiť príjemnejšie a radostnejšie. Energie, ktoré narúšali rôzne aspekty nášho života boli odstránené a priestor bol náležite ošetrený touto metodóu.

Osobné stretnutie s Marie Diamond na konferecii organizovanej Real Woman v Bratislave. Marie Diamond je feng shui majsterka, globálna transformačná líderka, rečníčka, autorka knihy "Umenie zákona príťažlivosti" a duchovná mentorka. Marie Diamond je zakladateľkou a prezidentkou Asociácie transformačných lídrov v Európe – ATL Europe.