O ubytovaní v rezidenciách Zanzibar

|15.12.2022

O ubytovaní v rezidenciách Zanzibar

Apartmánový rezort vám ponúka unikátny zážitok z vašej exotickej dovolenky. Vyniká svojou polohou i ponukou služieb. Veľkosť rezortu navodí pocit útulnosti a súkromia zároveň.
Dovolenkový apartmán je plnohodnotne vybavený a poskytuje komfort, ktorý ocenilo už mnoho hostí. Komplex je situovaný na východnom pobreží Zanzibaru, v dedinke Kiwenga, časť Cairo. Od letiska Abeid Amani Karume, priamo na ostrove Zanzibar, je vzdialený 45 kilometrov, približne 45 minút jazdy autom. Komplex je postavený v africkom štýle, obklopený bujnou tropickou vegetáciou. Apartmány sú navrhnuté tak, aby pohodlne ubytovali páry, rodičov s deťmi alebo skupiny priateľov.
Rezidenčné ubytovanie vám ponúka kľudnú a pokojnú dovolenku, mimo rušného centra. Hostia môžu využívať Wi-Fi pripojenie na internet, ktoré je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné. Rezidenčný komplex ponúka celoročný vonkajší bazén, reštauráciu s možnosťou raňajok, obedov i večerí. Samozrejmosťou je
recepcia s nepretržitou prevádzkou, bar, či možnosť využitia masáží.
Pre väčší pocit bezpečia je celý objekt nepretržite strážený Masajmi, ale o bezpečnosť aj bez ich prítomnosti nemusíte mať obavy.
Objekt je v pešej dostupnosti centra dedinky Kiwengwa, kde nájdete množstvo zábavy, diskoték, nočných klubov, obchodov so
suvenírmi a potravinami, kaviarne a reštaurácie.
Ak potrebujete pomoc so zabezpečením letiskového transferu, neváhajte sa na nás obrátiť.

Chcete cestovať na Zanzibar?

Napíšte nám

Súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je Zanzibar.sk. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná