Dovolenka na Zanzibare

Dovolenka na Zanzibare

Dovolenka na Zanzibare

Ideálne miesto pre váš vysnívaný oddych

Dovolenkuj na Zanzibare

Pomáhame našincom objaviť kúsok raja na Zemi.

Zanzibar nájdete v ponukách už hádam každej cestovky, no táto stránka vás prevedie cestou k vašej vysnívanej dovolenke, bez toho, aby ste minuli svoje celoživotné úspory.

Výhodou je, že dĺžku vášho pobytu neurčuje nik iný, ako vy. Nájdete tu ponuku rezidenčného ubytovania v jednej z najkrajších dovolenkových destinácií na svete, ako aj užitočné informácie, rady a tipy, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v mori informácií, roztrúsených na mnohých
fórach a stránkach.

Tu ich máte na jednom mieste a je len na vás ako dlho sa zdržíte.

O rezidenčnom komplexe

Apartmánový rezort vám ponúka unikátny zážitok z vašej exotickej dovolenky. Vyniká svojou polohou i ponukou služieb. Veľkosť rezortu navodí pocit útulnosti a súkromia zároveň.
O rezidenčnom komplexe

Ubytovanie v apartmánoch

Apartmán pozostáva z hlavnej spálne s prístelkou pre jednu osobu. Priestranná obývacia izba disponuje rozkladacou pohovkou a plne vybavená kuchyňa vám poskytne komfort pri príprave vami preferovaných jedál. V kombinácii s veľkou zariadenou terasou, výhľadom na bazén a oceán, zažijete nezabudnuteľnú dovolenku. Kúpeľňa disponuje umývadlom, sprchovým kútom a WC.

Apartmán je pohodlný, s klimatizáciou a stropnými ventilátormi, siete proti hmyzu sú samozrejmosťou. Maximálna kapacita ubytovaných hostí v apartmáne sú 4 osoby. Upratovacia služba sa o čistotu ubytovania stará denne, rovnako ako aj o výmenu uterákov a posteľnej bielizne.

Ubytovanie v apartmánoch

Q&A

Často sa pýtate

Chcete cestovať na Zanzibar?

Napíšte nám

Súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je Zanzibar.sk. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná